Primarul Floreștiului, cea mai mari comună din țară, spune că fiecare vot este un pas înainte către o comunitate mai unită și mai prosperă.
Potrivit primarului Bogdan Pivariu, participarea floreștenilor la vot este esențială pentru a se asigură că proiectele care vizează comuna clujeană vor merge mai departe.
„Am votat! Avem înainte o mulțime de proiecte care pot transforma Floreștiul. Fie că vorbim despre infrastructură, educație sau mediu, fiecare proiect contează. Participarea noastră la vot este esențială pentru a asigura că aceste inițiative vor înainta. Fiecare vot este un pas înainte către o comunitate mai unită și mai prosperă. Azi votăm!”, a afirmat Pivariu.
Edilul din Florești a postat și un citat din Winston Churchill: „Cea mai bună pregătire pentru mâine este să ne concentrăm cu toată puterea asupra zilei de astăzi.”